Dobrodošli

 

 

 

Gorovo letak-page-001

Gorovo letak-page-002

 

 

 

 

decathlonn-page-001

 

 

LETAKFRONTPlatak19HT3 (1)LETAKBACKPlatak19HTpsd (2)

FESTIVAL SPORTSKE REKREACIJE – “AJDE DOĐI NA PLATAK” – 8.6.2019.

0001

00020004

0005

0006

0003

Pridružite se završnoj manifestaciji na Platku , koja će se održati ove nedjelje , 14.09.2018. s početkom u 10:00 sati !

 

 

 

5. HRVATSKI FESTIVAL SPORTSKE REKREACIJE U NORDIJSKOM HODANJU I PJEŠAČENJU

Untitled3untitled2.png

BILTENI STOLNOTENISKE LIGE PGŽ
BILTEN 10_2016_17_PGŽ
BILTEN 11_2016_17_PGŽ
BILTEN 12_2016_17_PGŽ
(1)BILTEN 13_2016_17_PGŽ (1)
BILTEN 14_2016_17_PGŽ

____________________________________________________________________________________________

SPORTSKO REKREATIVNA LIGA PGŽ U BADMINTONU

Na inicijativu saveza sportske rekreacije „ Sport za sve“ PGŽ po prvi puta organizira se županijska liga za rekreativce PGŽ .
Određeno je vodstvo lige koje sačinjavaju predstavnici klubova koji su uključeni u organizaciju takmičenja a to su :
           –         Damir Ilić – BK Sušak Rijeka
           –         Miro Kuljanić – SC OUT
           –         Edo Hržić – BK Sušak Rijeka
           –         Marko Šepić – BK Rukavac
           –         Dalibor Korenić – KŠR Gorovo i SSR „ Sport za sve“ Pgž
– Za voditelja natjecanja izabran je Damir Ilić , višegodišnji reprezentativac Hrvatske. Uz asistenciju glavnog sudca Ede Hržića.
U ligu se uključilo 70 učesnika iz slijedećih udruga :
          –         BK Sušak
          –         BK Rukavac
          –         KŠR Gorovo
          –         SC Out
U 2016. godini organiziralo se 8 turnira koji su se bodovali za generalni plasman u županijskoj lizi. Liga se odigravala u slijedećim disciplinama :
          –         Muški + 40
          –         Muški – 40
          –         Žene
          –         Muški parovi
           –         Ženski parovi
           –         Mix parovi
Za svaki turnir učesnici su dobivali bodove prema plasmanu. Na zadnjem turniru koji se održao u sklopu 9. festivala sportske rekreacije u Opatiji 03.12.2016. uz svečanu večeru i zabavu uz D.J. Vedrana proglašeni su najuspješniji takmičari za 2016. godinu.
Savez sportske rekreacije „ Sport za sve“ je prema mogućnostima pomogao logistički , te financijski u realizaciji nabave nagrada najuspješnijim sudionicima.
Sigurni smo da će u 2017. godini liga biti još kvalitetnija te da će prisustvovati još više sudionika.
Generalni plasman po kategorijama :
ŽUPANIJSKA BADMINTONSKA LIGA ZA SEZONU 2016.
Muški pojedinačno, otvorena kategorija, konačni poredak:
  1. mjesto: Marko Šepić, (BK Rukavac)-490 bodova,
  2. mjesto: Vedran Dorčić, (KŠR Gorovo)-380 bodova,
  3. mjesto: Teo Tomulić, (BK Sušak)-260 bodova,
 Muški pojedinačno, kategorija 40+, konačni poredak:
  1. mjesto: Damir Lubiana, (KŠR Gorovo)-380 bodova,
  2. mjesto: Andrej Matacin, (KŠR Gorovo)-350 bodova,
  3. mjesto: Vili Udović, (KŠR Gorovo)-260 bodova,
 Žene pojedinačno, otvorena kategorija, konačni poredak:
  1. mjesto: Marija Šimić Hlača, (BK Rukavac)-500 bodova,
  2. mjesto: Svetlana Katić, (BK Rukavac)-380 bodova,
  3. mjesto: Tihana Radojković, (SC Out)-280 bodova,
Muški parovi, konačni poredak:
  1. mjesto: Milorad Mihić (SC Out)-620 bodova i Vladimir Pezdevšek (SC Out)-520 bodova,
  2. mjesto: Edi Vivoda (SC Out)-500 bodova i Josip Vigan (SC Out)-450 bodova,
  3. mjesto: Robert Scheidl (SC Out)-400 bodova i Loris Matković (SC Out)-390 bodova,
Ženski parovi, konačni poredak:
  1. mjesto: Svetlana Katić (BK Rukavac)-750 bodova i Marija Šimić Hlača (BK Rukavac)-680 bodova,
  2. mjesto: Vesna Glavan Russo (SC Out)-570 bodova i Sonja Rukavina Mihelčić (SC Out)-530 bod.,
  3. mjesto: Tanja Škorc (SC Out)-440 bodova i Lara Dujmić (BK Sušak)-390 bodova,
Mješoviti parovi, konačni poredak:
  1. mjesto: Sonja Rukavina Mihelčić (SC Out)-680 bodova i Damir Ilić (BK Sušak)-600 bodova,
  2. mjesto: Svetlana Katić (BK Rukavac)-480 bodova i Milorad Mihić (SC Out)-460 bodova,
  3. mjesto: Tanja Škorc (SC Out)-470 bodova i Edo Hržić (BK Sušak)-460 bodova.

________________________________________________________________

9. HRVATSKI FESTIVAL SPORTSKE REKREACIJE U BADMINTONU

IZVJEŠTAJ
Klub za športsku rekreaciju Gorovo organizator je 9. Hrvatskog festivala sportske rekreacije u badmintonu koji se održava pod pokroviteljstvom
o Hrvatskog olimpijskog odbora
o Hrvatskog Saveza sportske rekreacije „Sport za sve“
o Saveza sportske rekreacije „Sport za sve“ PGŽ
o Zajednice športova PGŽ
o Grad Opatija
Manifestacija je održana u subotu, 03.12.2016. godine u Opatiji u sportskoj dvorani Marino Cvetković s početkom u 12:30h
Nastupilo je 50 sudionika koji su se natjecali u sljedećim kategorijama:
               – 1.Djeca OŠ- dječaci
               – 2. Djeca OŠ- djevojčice
               – 3.Muški pojedinačno+40
               – 4.Muški pojedinačno-40
               – 5.Žene pojedinačno
               – 6.Parovi muški
               – 7.Parovi žene
               – Mix parovi
Nastupilo je 50 sudionika iz Hrvatske te po prvi puta festival je bio međunarodnog karaktera jer su nastupili učesnici iz Slovenije. Turnir se bodovao i za ligu Pgž. U 1. sezoni badminton lige učesnici su učestvovali u 9 turnira koje su organizirali : BK Rukavac , BK Rijeka , KŠR Gorovo i SC OUT iz Rijeke. Nakon završetka turnira organizirana je završna večera i proglašenje najuspješnijih na Hrvatskom festivalu sportske rekreacije i badminton lige Pgž. Zabava je protekla u veseloj atmosferi uz taktove glazbe D.J – a. Turnir su odlično vodili organizatori KŠR Gorovo te voditelj lige g. Damir Ilić i glavni sudac g. Edo Hržić.

KONAČNI REZULTATI HRVATSKOG FESTIVALA SPORTSKE REKREACIJE

FESTIVAL BADMINTONSKE REKREACIJE
Djeca: kategorija djevojčice:
  1. mjesto: Antonela Kustururin, (BK Rukavac), HR,
  2. mjesto: Martina Jurman, (BK Sušak), HR,
  3. mjesto: Karin Majdič, SLO,
  4. mjesto: Kaja Dovč, SLO,
  5. mjesto: Ana Šimetić, (BK Rukavac), HR,
  6. mjesto: Polina Abramova, SLO,
Djeca: kategorija dječaci:
  1. mjesto: Damjan Režić, (BK Sušak), HR,
  2. mjesto: Luka Gržinčić, (BK Sušak), HR,
  3. mjesto: Leo Kališ, SLO,
  4. mjesto: Mateo Žic, (BK Sušak), HR,
  5. mjesto: Niko Ruiz, (BK Sušak), HR,
  6. mjesto: Luka Krstičević, (BK Sušak), HR,
  7. mjesto: Leonardo Dovođa, (BK Rukavac), HR.
Muški pojedinačno, otvorena kategorija:
  1. mjesto: Anton Vidović, (BK Sušak),
  2. mjesto: Matej Vidić, (KŠR Gorovo),
  3. mjesto: Teo Tomulić, (BK Sušak),
  4. mjesto: Dalibor Pribanić, (SC Out),
  5. mjesto: Marko Šepić, (BK Rukavac),
Muški pojedinačno, kategorija 40+:
  1. mjesto: Damir Lubiana, (KŠR Gorovo),
  2. mjesto: Mauro prodan, (KŠR Gorovo),
  3. mjesto: Andrej Matacin, (KŠR Gorovo),
  4. mjesto: Vili Udovič, (KŠR Gorovo),
5.-8. mjesto: Dobriša Radovanović, (KŠR Gorovo),
Damir Barišić, (BK Rukavac),
Edi Vivoda (SC Out),
Robert Scheidl (SC Out),
  1. mjesto: Zvone Turk, SLO,
Žene pojedinačno, otvorena kategorija:
  1. mjesto: Marija Šimić Hlača, (BK Rukavac),
  2. mjesto: Svetlana Katić, (BK Rukavac),
  3. mjesto: Tihana Radojković, (SC Out),
  4. mjesto: Marina Kirigin Brajković, (KŠR Gorovo),
  5. mjesto: Iva Vrkić, (SC Out),
  6. mjesto: Petra AL Damirja, (KŠR Gorovo),
Muški parovi:
  1. mjesto: Teo Tomulić (BK Sušak) i Anton Vidović ( BK Sušak),
  2. mjesto: Damir Ilić (BK Sušak) i Milorad Mihić (SC Out),
  3. mjesto: Dalibor Pribanić (SC Out) i Edo Hržić (BK Sušak),
  4. mjesto: Edi Vivoda (SC Out) i Robert Scheidl (SC Out),
5.-7. mjesto: Damir Barišić (BK Rukavac) i Zoran Grubiša (KŠR Gorovo),
Zvone Turk, SLO i Jure Čeferin, SLO,
Loris Matković (SC Out) i Josip Vigan (SC Out),
Ženski parovi:
  1. mjesto: Marija Šimić Hlača (BK Rukavac) i Svetlana Katić (BK Rukavac),
  2. mjesto: Tanja Škorc (SC Out) i Vesna Glavan Russo (SC Out),
  3. mjesto: Iva Vrkić (SC Out) i Tihana Radojković (SC Out),
  4. mjesto: Majda Dessardo (SC Out) i Sonja Rukavina Mihelčić (SC Out),
5.-6. mjesto: Nataša Brozić (SC Out) i Urška Zakotnik, SLO,
Iva Klobučar (SC Out) i Lara Dujmić (BK Sušak),
Mješoviti parovi:
  1. mjesto: Sonja Rukavina Mihelčić (SC Out) i Damir Ilić (BK Sušak),
  2. mjesto: Marija Šimić Hlača (BK Rukavac) i Milorad Mihić ( SC Out),
  3. mjesto: Tihana Radojković (SC Out) i Dalibor Pribanić (SC Out),
  4. mjesto: Tanja Škorc (SC Out) i Srđan Todorović (SC Out),
5-8 mjesto: Iva Klobučar (SC Out) i Josip Vigan (SC Out),
Majda Dessardo (SC Out) i Edi Vivoda (SC Out),
Svetlana Katić (BK Rukavac) i Marko Šepić (BK Rukavac),
Vesna Glavan Russo (SC Out) i Loris Matković (SC Out),
9.-12. mjesto: Janja Ceferin, SLO i Jure Ceferin, SLO,
Nataša Brozić (SC Out) i Zvone Turk, SLO,
Urška Zakotnik, SLO i Teo Tomulić (BK Sušak),
Marina Kirigin Brajković (KŠR Gorovo) i Zoran Grubiša (KŠR Gorovo),
  1. mjesto: Lara Dujmić (BK Sušak) i Edo Hržić (BK Sušak).